Filter by price
Filter by brands
Showing 1057–1068 of 1278 results
RALPH LAUREN POLO ULTRA BLUE BY RALPH LAUREN 125 ML – EAU DE TOILETTE SPRAY
<ul>
<li>Beauty products</li>
<li>Women – Perfumes – Eau de Toilette</li>
<li>Products by Ralph Lauren</li>
</ul>
RALPH LAUREN POLO ULTRA BLUE BY RALPH LAUREN 125 ML – EAU DE TOILETTE SPRAY
<ul>
<li>Beauty products</li>
<li>Women – Perfumes – Eau de Toilette</li>
<li>Products by Ralph Lauren</li>
</ul>
<table>
<tbody>
<tr>
<td>Brand</td>
<td>Ralph Lauren</td>
</tr>
<tr>
<td>Scent</td>
<td>Fresh &amp; Zesty</td>
</tr>
<tr>
<td>Item weight</td>
<td>0.13 Kilograms</td>
</tr>
<tr>
<td>Item volume</td>
<td>4.2 Fluid Ounces</td>
</tr>
<tr>
<td>Special features</td>
<td>Multi Smell</td>
</tr>
</tbody>
</table>
Rasasi Hawas For Him Eau de parfum 100ml
The clear grey bottle has a python wrapped around the stopper while a textured python on the pack captures the sensuality of the species with a flamboyance redolent of haute couture.
- Captures the adventurous spirit of modern masculinity with a blend of cinnamon, bergamot, and grey amber, creating a bold and distinctive .
- Combines the premium freshness of Italian citrus, pear, and pineapple, complemented by aquatic elements, melon, and violet for a sophisticated twist.
- Base notes of sandalwood, cedar wood, musk, and ambergris provide a deep and lasting foundation, enhancing the scent's allure and sophistication.
- Designed for the confident and stylish modern man who appreciates a that reflects his dynamic lifestyle and sophisticated tastes.
- Offers long-lasting freshness and a captivating aroma that evolves throughout the day, making it suitable for both everyday wear and special occasions.
Rasasi Hawas Ice EDP 100 ML
| Brand | RASASI |
| Item form | Spray |
| Item volume | 3.4 Fluid Ounces |
| Scent | Ice with notes of apple, bergamot, and lemon |
| Special features | Long Lasting |
- Made from finest quality ingredients
- A luxurious and captivating scent that combines various notes
- Top notes of bergamot, lemon, mint
- Heart notes of orange blossom, cardamom, plum, blackcurrant
- Base notes of patchouli, amber, tonka, sandalwood
RICCI RICCI BY NINA RICCI FOR WOMEN 80ML
RICCI RICCI BY NINA RICCI FOR WOMEN 80ML
| Brand | Nina Ricci |
| Item form | Liquid |
| Item volume | 80 Milliliters |
| Special features | Travel Size |
| Age range (description) | Adult |
About this item
- manufacturer: Nina Ricci
- Item Trademark: NINA RICCI
- Item Category: Personal
Roja Dove Reckless Pour Femme Essence De Parfum 100ml
Product Features: Brand: Burberry Type: Eau de Parfum Size: 50ml Targeted Group: Women Family: Floral Perfume Name: My Burberry Expirable: Yes EAN-13: 5045459792835
| Brand | Burberry |
| Item form | Liquid |
| Item volume | 50 Milliliters |
| Scent | Oriental Floral |
| Special features | Original |
About this item
- Brand: Burberry
- Package Weight: 0.3
- Target Group: Female
Roja Dove Risque Pour Femme Essence De Parfum 100 Milliliters
| Brand | Roja Dove |
| Item form | Spray |
| Item volume | 100 Milliliters |
| Scent | Amber Wood |
| Special features | Travel Size |
- Lanuched by the design house of Roja
- This amber has a blend of bergamot ylang-ylang raspberry gardenia tuberose orange blossom lily-of-the-valley
- Keeps you refreshing all day
Roja Elixir Essencede Parfum EDP For Women, 100 ml
| Brand | Roja |
| Item Model | Spray |
| Product Size | 3.4 fluid ounces |
| Perfume | Wood |
This Roja Elysium Perfumes Cologne comes in a volume of 100 ml, offering a refreshing and long-lasting with a wood base note.
- Refreshing scent
- Long-lasting
- Wood base note
Roja Elysium Parfum Cologne For Men, 100 ml
| Brand | Roja Dove |
| Item form | Spray |
| Item volume | 100 Milliliters |
| Special features | Travel Size |
| Age range (description) | Adult |
- Brand: Roja Dove Item form: Spray Target gender : Unisex
Roja Parfums Elysium Parfum For Men 100ml
| Base Note | Benzoin, Vanilla, Labdanum, Leather, Ambergriso |
| Heart/Middle Note | Lily Of The Valley, Rose, Jasmine, Black Currant, Apple, Pink Pepper, Cypriol Oil Or Nagarmotha, Vetiver, Cedar, Juniper Berries |
| Top Note | Lemon, Bergamot, Grapefruit, Thyme, Lime, Artemisia, Galbanum |
| Size | 100 ml |
| Department | Men |
| Dispenser Type | Splash |
| Product Subtype | Parfum |
- The is a blend of Lemon, Bergamot, Grapefruit, Thyme, Lime, Artemisia, Galbanum, Black Currant, Apple, Pink Pepper, Cypriol Oil Or Nagarmotha, Juniper Berries, Benzoin, Vanilla
- Constant aroma
- For everyday use
- An irresistible and attractive mysterious accents makes this perfume a must have
Rose Kabuki Dior for women and men edp 100ml
Rose Kabuki by Dior is a Floral for women and men. Rose Kabuki was launched in 2018. The nose behind this is François Demachy.
"I wanted to create a delicate rose swathed in powdery, cottony musks, bringing to mind the immaculate faces of traditional Japanese Kabuki theater. A rose that is pink at heart, but enveloped in a white that haloes its petals. Its caressing softness is pricked with vivid, dew-pearled greens." – FRANÇOIS DEMACHY, Dior Perfumer-Creator.
main accords
rose
aquatic
musky
floral
powdery
Rose Kabuki EDP 125ml
| Size | 120 – 149 ml |
| Scents/Notes | Fresh |
| Top Note | Rose, Musk, Dew Drop |
| Size | 125 ml |
| Department | Women |
| Dispenser Type | Splash |
| Product Subtype | Eau de Parfum |





